جشنواره ای فرهیختگان

حج دانشجویی

دیدار ریاست دانشگاه آزاد اسلامی جزیره هرمز ، اساتید و جمعی از دانشجویان با خانواده شهید ذاکری در هفته بسیج

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی  هرمز : خانواده های معظم شهدا چشم و چراغ جامعه ما هستند
سالاری گفت: که احترام و تکریم خانواده های معظم و مکرم شهدا، هیچ گاه نباید از ذهن و فکر ما فراموش شود و باید همواره خود را مدیون زحمات شهدا و ایثارگران بدانیم، گفت: خانواده های شهدا به اعتبار شهیدانی که تقدیم اسلام و انقلاب کردند، جایگاه والایی پیدا کرده اند و چشم و چراغ جامعه ما هستند.
 
«مسعودسالاری » رئیس دانشگاه  آزاد  اسلامی هرمز در دیدار باخانواده شهیده فاطمه نیک  در خصوص ضرورت تکریم خانواده های معظم شهدا و ایثارگران، اظهار داشت: حقیقت این است که حیات معنوی ما مدیون رشادت ها و ایثارگری های شهدای والامقام و ایثارگران است و از این رو باید در هر لحظه و هر مقطع از زندگی مان، نسبت به خانواده های معظم شهدا و بازماندگان این انسان های والا مقام، احترام ویژه ای قائل شویم.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی هرمز با اشاره به اینکه امروز همه ما در قبال شهدا مسئولیت داریم و بزرگترین تکلیف ما و مسئولان ادامه راه شهدا است خاطر‌نشان کرد: اگر می‌خواهیم به فیض و پاداش شهدا دست پیدا کنیم باید ادامه‌دهنده راه شهدا باشیم.
مسعود سالاری با بیان این که احترام و تکریم خانواده های معظم و مکرم شهدا، هیچ گاه نباید از ذهن و فکر ما فراموش شود و باید همواره خود را مدیون زحمات شهدا و ایثارگران بدانیم، گفت: خانواده های شهدا به اعتبار شهیدانی که تقدیم اسلام و انقلاب کردند، جایگاه والایی پیدا کرده اند و چشم و چراغ جامعه ما هستند.
سالاری خاطر نشان کرد: برای زنده نگاه داشتن یاد و خاطره شهدا به منظور استمرار راه پر از خیر و برکت ایشان می توانیم انجام دهیم، استفاده از وصیت نامه های مکتوب و شفاهی این انسان های والامقام است؛ همچنین سرکشی و دیدار از خانواده های معظم شهیدان و احترام به آنان، حضور در گلزارهای شهدا و ... همه و همه باعث پیوند هرچه بیشتر ما با فرهنگ ایثار و شهادت خواهد شد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی هرمز خاطرنشان کرد: باید همواره جایگاه و موقعیت خانواده های معظم شهدا را در نظر داشته باشیم و به نحوی عمل نکنیم که موجب رنجش خاطر ایشان شود؛ برای مثال طوری نباشد که در ظاهر شعار پیروی از شهدا را بدهیم اما در عمل، بر خلاف سیره و منش شهدا که همان گذشت، ایثار و فداکاری برای اسلام و انقلاب است، حرکت کنیم
سالاری تاکید کرد: امروز با همه خطراتی که پیرامون کشور است و آن چیزی که کشور ما را در میان دود و آتش دشمن در منطقه حفظ کرده است همین روحیه شهادت‌طلبی مردم است.
وی با بیان اینکه نگاه سایر مسلمانان جهان نیز به موضع مردم ایران در برابر استکبار است گفت: جمهوری اسلامی ایران به‌واسطه همین روحیه شهادت‌طلبی مردم سربلند و عزت‌مند در برابر استکبار جهانی ایستاده است.

 

دیدار ریاست دانشگاه آزاد اسلامی جزیره هرمز و جمعی از دانشجویان با فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای هرمز جناب آقای

سرهنگ درویشی رزمنده هشت سال دفاع مقدس

مشارکت و همکاری دانشگاه آزاد اسلامی جزیره هرمز جهت برگزاری یادواره شهیده فاطمه نیک بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج

غباررویی گلزار شهدا هرمز در هفته بسیج توسط ریاست و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی جزیره هرمز

نمایه (چارت) دروس

کارشنااسی نا ژیوسته


            

دريافت فايل

مدارک فارغ التحصیلان

 

 

ارتباط با دانشگاه

استان هرمزگان - جزيره هرمز - انتهای بلوار تربیت بدنی - خیابان دانشگاه ساختمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی جزیره هرمز

07635323061 - 07635323062

07635323063 - 07635323064

 07635323211

» اطلاعات بیشتر